Letnie zwierzaki

2021-07-27

Od 27.07 do 3.08 czeka na Ciebie w Koroneksie Letni Pakiet Akcyjny ze Zwierzakami: zgarnij Zestaw Pogromcy Bestii, Kruczoczarną Papugę, Dusiciela Ziemi, Skrzydlatego Nador Barana oraz Żółtego Kaktusowego Skoczka. A ponieważ wielu nowych towarzyszy potrzebuje porządnie coś przegryźć, przygotowaliśmy ponadto do tego megaporcję karmy oraz super specjalny zestaw Mruczywąsa. Idealne dla wszystkich miłośników wielonożnych, pierzastych i rogatych towarzyszy!

Prace konserwacyjne

2021-07-20

W dniu 21/07 od godz. 07:00 serwery Wizard101 zostaną wyłączone na kilka godzin w celu przeprowadzenia prac konserwacyjnych. W tym czasie gra będzie niedostępna. O aktualnym stanie prac konserwacyjnych możecie dowiedzieć się na naszej stronie Facebooka. Więcej informacji możecie znaleźć na forum. Przepraszamy za niedogodności i dziękujemy za Waszą wyrozumiałość!

Boże Narodzenie w środku lata!

2021-07-20

Wiecie dlaczego tutaj tak odświętnie pachnie pierniczkami i cynamonowymi gwiazdkami? Zgadza się, od 20.07. do 27.07. odbędą się u nas letnie święta. Czy to nie cudownie zakręcone? Odwiedźcie Wizard City i świętujcie z nami!

W Koroneksie znajdziecie poza tym Pakiet Akcyjny Zwierzaka “Letnie Safari” z zestawem Pogromcy Bestii, Żyrafy, Pantery, Prosiakiem Zebrą i dużo więcej atrakcji.

Magicznie nowe zawartości

2021-07-15

Sprawdźcie nową aktualizację: odkryjcie nowe możliwości modyfikacji i nowe funkcje w Czarodziejskim Lustrze, świeżuteńkie eventy oraz nowy podgląd w Koroneksie, dzięki któremu możecie dowiedzieć się czegoś więcej o głównej fabule, misjach oraz poinformować się o nowościach w grze. Ponadto czekają na Was ulepszenia w mechanice gry jak np. w czacie PvP oraz w mrocznych pipsach – i dużo więcej atrakcji!

Harmonia to podstawa

2021-07-13

Od 13.07. do 20.07. Szkoła Harmonii świętuje swoje wielkie święto szkoły: z tej okazji w Koroneksie mnóstwo przedmiotów Twojej ulubionej szkoły będzie tańszych o 30% oraz dostępne będą również potężne pakiety akcyjne Talioboju Harmonii! O wakacyjny nastrój zatroszczy się również pakiet akcyjny “Tropikalni Kumple”, który zawiera między innymi majestatycznego ‘Manta’ (na stałe) oraz mistycznego zwierzaka Tiki Kahuna.

Magiczny wygląd

2021-07-12

Nowa aktualizacja czeka już na Was: zaprezentujemy Wam zmienione Czarodziejskie Lustro, które sprosta oczekiwaniom Waszego magicznego oblicza. Uzyskajcie dostęp do nowych możliwości modyfikacji i funkcji! Nie tylko Wasze magiczne umiejętności, ale wygląd Czarodziejów należy rozważnie przemyśleć. Mamy dla Was jeszcze więcej atrakcji i mnóstwo innych nowości. Nie przegapcie!

Na plażę!

2021-07-06

Od 6.07. (10:00) do 13.07. (10:00) czeka na Ciebie w Koroneksie pakiet akcyjny ‘Deska Surfingowa Tiki’: zgarnij megaporcję karmy oraz deskę surfingową Tiki (na stałe) i wskocz na błękitne fale oceanu! Twoi przyjaciele Czarodzieje oniemieją z wrażenia na widok Twoich sztuczek na desce. Miej oczy szeroko otwarte, by nie przegapić innych wspaniałych pakietów akcyjnych w Koroneksie – opłaca się!

Gablota Spirali

2021-07-02

Od 29/06. będzie odbywał się nasz event specjalny “Gablota Spirali”: zbieraj punkty, biorąc udział w specjalnych aktywnościach na całym terenie Spirali, imając się np. takich rzeczy jak majsterkowania, wędkarstwa, gier zwierzaków, codziennych zadań oraz pomagania w Inkubatorze drużyny. Zapełniaj pasek postępu, by zgarniać wspaniałe nagrody, wśród których znajdą się np. składniki z mega zestawu składników, klejnoty z zestawu klejnotów Młotniaka oraz mega przekąski dla Twojego wiernego towarzysza!

Mnóstwo pakietów kart

2021-06-29

Uwaga, Czarodzieje: od 29/06. do 06/07. w Koroneksie odbędzie się ponownie nasza wielka sprzedaż pakietów kart. Wśród nich jest mnóstwo pakietów akcyjnych, a niektóre pakiety kart są nawet w promocyjnych cenach. Poszperaj w Koroneksie, ile dusza zapragnie i zgarnij swój ulubiony pakiet!

5 S.K.RZ.Y.N.E.K. oraz płaszczka

2021-06-22

Profesor wytropił pięciu manipulatorów czasu i potrzebuje Waszej pomocy! W zależności od Waszych poziomów, możecie mu pomóc od 22.06. – 29.06. w rozwiązaniu wszelakich spraw. Czekają na Was fantastyczne przygody oraz drogocenne nagrody w Wizard City, Marleybone, MuHong, Zafarii oraz Avalon. Ponadto mamy dla Was gorące oferty: zgarnijcie pakiet akcyjny ‘Manta’ oraz mnóstwo letnich przedmiotów do Waszego domu!