Czarowanie kartami

Skompletuj wyjątkową talię kart ze swoich ulubionych czarów

W Wizard101 cała magia ukryta jest w kartach! Możesz je zbierać i w ten sposób uczyć się różnych zaklęć. Dostępne są czary ognia, czary lodu, czary życia i wiele innych. Większość kart otrzymasz u profesora swojej szkoły magii, ale oczywiście możesz nauczyć się kilku czarów również u innych profesorów i późnij odkrywać inne szkoły magii. Im dłużej grasz, tym więcej zbierzesz magicznych kart.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej na temat szkół magii.

Pokonaj innych czarodziei w fascynujących pojedynkach PvP

W pojedynkach PvP gracze stają do walki przeciwko sobie. Pojedynki PvP są podobne do walk z potworami, ale oczywiście walka z innym graczem to o wiele większe wyzwanie!

Arenę PvP znajdziesz przy Drodze Jednorożca. Wypatruj po prostu Diega, stoi zaraz przy wejściu. W arenie są dwa punkty zgłoszeń: jeden do walk treningowych (dostępnych dla wszystkich graczy) i jeden do prawdziwych pojedynków. Aby wziąć w nich udział w prawdziwych pojedynkach, musisz być członkiem Klubu Wizard lub uiścić opłatę za walkę w wysokości kilku Koron. Za wygrane walki otrzymasz jednak też bilety na arenę, który możesz wymienić na wspaniałe przedmioty w grze!